Reklama
Source: wgrane.pl

Id***a za kółkiem pokazuje swój brak umiejętności

przez monciaak — 8 lat temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
M
muchomorro 🏹 Łowca
8 lat temu

Pokazuje przede wszystkim brak mózgu, a dopiero potem umiejętności.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
8 lat temu

ryj cygana, strój typowego dresa, brak mózgu i mega wysokie mniemanie o sobie. oni psują opinię tym samochodom. dlatego już nie kupię bmw, choć to świetne auta.

0

Zglos komentarz

D
dremsik 💩 JP 100%
8 lat temu

A Ty swoimi bzdurnymi komentarzami psujesz opinie Microsoftowi i powinieneś się jak najszybciej przenieść na Linuxa.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
8 lat temu

@dremsik nie wiem co palisz ale chyba jest mocne. ps. używam linuksa częściej niż windowsa, którego nie używam prawie wcale

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
8 lat temu

wychodzi na to że linuksa używasz trochę częściej niż prawie wcale.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
8 lat temu

dodałeś sobie "trochę" żeby zmienić sens mojej wypowiedzi. powinieneś zostać politykiem albo dziennikarzem

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

Bardzo dobrze, następny pseudo rajdowiec wyłączony z ruchu.

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
8 lat temu

Końcówka miła dla oka:)

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

DE**L

0

Zglos komentarz

M
marekmam 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Brak Mu Wyobraźni ...

0

Zglos komentarz

J
jim_nl 🌾 Wieśniak
8 lat temu

hahah synku to nie GTA

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
8 lat temu

Zarzucił nim jak worek ziemniaków na plecy

0

Zglos komentarz

W
walther81 🌾 Wieśniak
8 lat temu

wszyscy Okopceni nawielbladach powinni jezdzic a nie BMW...

0

Zglos komentarz

D
danielec 🌾 Wieśniak
8 lat temu

mial ch.uj szczescie ze sie nie zabil

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
8 lat temu

Maszyna gwizda tylko kierowca pi..a

0

Zglos komentarz

Reklama