Reklama
Zemsta za usuwanie radzieckich pomników w Polsce ?

Zemsta za usuwanie radzieckich pomników w Polsce ?

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

W koncu dobrze zabezpieczyli miejsce katastrofy. Żadan PISowiec podrzucający materiały wybuchowe już nie wejdzie.

0

Zglos komentarz

S
sSQNn 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na tym terenie już od dawna grube zmiany przecież zaszły, jedynie nie było jeszcze testów nuklearnych.

0

Zglos komentarz

Reklama