Reklama
Jeśli to magia, to chyba użyła złego zaklęcia

Jeśli to magia, to chyba użyła złego zaklęcia

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
M
Mafijny 🌾 Wieśniak
8 lat temu

rzęsy ma jak by chciała latać

0

Zglos komentarz

P
polak1616 😏 Szyderca
8 lat temu

Wersja po lewej stronie ładniejsza

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
8 lat temu

Michael wiecznie żywy.

0

Zglos komentarz

S
sSQNn 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Bez makijażu w cholerę lepiej wyglądała, lepiej niech się już nie maluje, nigdy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Typowa polka

0

Zglos komentarz

L
landcaster 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Typowy luj bez mózgu.

0

Zglos komentarz

J
8 lat temu

Polki muszą się szpachlować bo mają pa**hate ryje, a upust swoim kompleksom dają w internecie, szkalując piękne, zadbane kobiety.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

Pier.. się jethro, polki są piękne tylko straszne s..i

0

Zglos komentarz

L
landcaster 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jethro jedyna Polke jaka znasz to twoja dłoń. Dlatego masz te kompleksy o których piszesz

0

Zglos komentarz

A
Asteroth 😏 Szyderca
8 lat temu

To Michael Jackson!

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
8 lat temu

Powinna kupić markery ze znacznie cieńszymi końcówkami...

0

Zglos komentarz

R
Robson111111 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ta po lewej lepsza

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
8 lat temu

Pędzlem do malowania ram okiennych te brwi sobie robiła. A usta?

0

Zglos komentarz

P
pajonk72 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Heniek Garncarz powiedziałby: Expeliamus!

0

Zglos komentarz

Reklama