Reklama
Reklama

Komentarze

7
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Zjechała ze skarpy, bo mózg zostawiła przy zlewie. Nawigacja jest dla ludzi ale myślących...

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
8 lat temu

Honda dała ciała jak zwykle.

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

a co by zrobiła gdyby głos z nawigacji powiedział "obciągnij menelowi pod sklepem"?

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
8 lat temu

Honda zna ten tekst bez nawigacji, dywizjion33 potwierdzi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

dokładnie ,nawigację trzeba umieć ustawić i mieć aktualną mapę,to tak jak niektórzy urzędnicy nam wmawiali że "komputer się pomylił"

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nawet aktualnej automapy nie potrzeba kombinować, bo wszystko jest teraz w telefonie za friko. 2 nawigacje zalegają gdzieś w szufladzie i się kurzą...

0

Zglos komentarz

D
daro8080 💩 JP 100%
8 lat temu

autorze jak juz cos to brzesko w malopolsce 😊😊

0

Zglos komentarz

Z
zofia749 😏 Szyderca
8 lat temu

Brzesko, baranie... BRZESKO!!! :-)))

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
8 lat temu

Dlatego ja mam w nawigacji ustawiony głos kobiety. Podświadomie zawsze biorę poprawkę na całą trasę i instrukcje.

0

Zglos komentarz

Reklama