Reklama
Reklama

Komentarze

13
C
Cherine 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To wygląda raczej na patriotyczne nastolatki ;-)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Tak to jest gdy prawactwo udaje patriotów.

0

Zglos komentarz

S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

No! A najlepsze jest to, że zdjęcie było zrobione w Sosnowcu :D

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
8 lat temu

Nie to Oława ulica bodajrze Chrobrego zaraz przy moście na Odrze. A napis ma już z 3 lata.

0

Zglos komentarz

H
hajabongo86 ⚔️ Jedi
8 lat temu

Dokładnie Oława chrobrego:)) A ten most i remont aktualny bardziej nadaje się na wioche :)))

0

Zglos komentarz

T
TedeUbekGraniecki 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Oława

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A może to maxiparówa z vacariusem jako komunistyczni prowokatorzy to napisali? No bo na komuchów trzeba uważać!!!

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
8 lat temu

Tak, rozwalili w drobny mak:) Trochę zdewastowali elewacje, ale można spokojnie to odtworzyć.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

To zabieraj się do roboty.

0

Zglos komentarz

K
krrzysiek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Chu.jowa ta kamienica

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
8 lat temu

C**jowa bo kedna z najstarszych w Oławie jeszcze z czasów Ohlau.

0

Zglos komentarz

H
hajabongo86 ⚔️ Jedi
8 lat temu

Ooo Oława moje miasto :)) Tylko że to już pare lat temu...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Typowe polskie śm***ie którzy u Pana Niemca warzywa i owoce zbierają.

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
8 lat temu

typowy zachodnioeuropejski polocek na usługach zachodnich szmat. I pisze sie "śm***i" śm***iu

0

Zglos komentarz

E
elo000 🌾 Wieśniak
8 lat temu

kamienice zniszczyli jak ja zamurowali

0

Zglos komentarz

C
cannabis26 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wpizdu.kupa kamieni została z tej kamienicy.Większej dewastacji nie widziałem.

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
8 lat temu

Trzeba umieć rozróżnić pomiędzy patriotą a chuliganem. Patriotyzm ma się w sercu.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Podobnie jak geniusze, którzy w okazji remontów zamurowali bramę psując ogólny efekt. Ale co "patriotów" się zgadzam. Chuligaństwo i głupota a nie patriotyzm!

0

Zglos komentarz

J
jaa28 🏹 Łowca
8 lat temu

A ja myślę że zrobiła to lewacka me*da żeby "ośmieszyć" patriotów i chcąca zaistnieć na wiocha patriota to nie tylko łysy koleś w bluzie ze znakiem Polska Walcząca

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
8 lat temu

Stąd cudzysłów

0

Zglos komentarz

P
putamadre 🌾 Wieśniak
8 lat temu

No zniszczenia idą w miliony...

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ciekawe jakbys gadal gdyby ci pseudopatrioci pomalowali twoja wlasnosc. Pomalowanie calej elewacj frontowej to koszt okolo 25 tys.

0

Zglos komentarz

Reklama