Reklama
Jednopłciowa Australia

Jednopłciowa Australia

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

No koreczku jest wreszcie nadzieja dla ciebie ze kogoś sobie znajdziesz i może w końcu ci ulży

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

wiesz, ja już nie muszę w przeciwieństwie do Ciebie nikogo szukać Moja rodzina którą kiedyś założyłem składa się już także z wnuków,czego i Tobie życzę.Wierz mi mając mój status można teraz żyć beztrosko i "bawić się internetem"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

to raczej nedzne i smutne ,masz to zycie niz beztroskie skoro tylko internet ci zostal na stare lata:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Tak tak michale wnuków hahaha. Czemu michale udajesz kogoś kim nie jesteś ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

a ty płynie do chłodnic skąd się zjawiłeś,które to konto z kolei ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

@tomash a ty co tutaj robisz ? to także twoja praca ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

ja tutaj mam polewke z takich jak ty,maxikulson,antykamera,wariatkapuspiyoter itp :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

widzę że tomash i glikol to jedno. ale się wjeba...m w towarzystwo.Uciekam czym prędzej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

i wiele kont jak na rasowego trolla przystało

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
8 lat temu

No to korep: płyń, leć! Na co czekasz? Australię ubogacisz, Polska trochę odetchnie od twoich kulsonowo-lewackich bredni.

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
8 lat temu

r u c h a ł b y m

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Maxikulson, który to ty?

0

Zglos komentarz

Reklama