Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kwas79 😏 Szyderca
8 lat temu

Jaki głupi, trzeba było list wysłać :D

0

Zglos komentarz

B
bahamut24 🎖️ Snajper
8 lat temu

Kolejnego frajera na panszczyzne zlapali :]

0

Zglos komentarz

Q
qqeq 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dobra. Najważniejsze pytanie: Dodzwoniłeś się?

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
8 lat temu

Niestety nie:( Po prawie dwóch godzinach odpuściłem.

0

Zglos komentarz

Reklama