Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

Bezstresowe wychowanie ....

0

Zglos komentarz

S
sp4wners 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To, że Agnieszka połyka, to nie znaczy że każdy musi. Lepiej przez okno niż polknac albo na podłogę. Logiczne.

0

Zglos komentarz

A
Ahiban 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dokladnie no chyba ze komus na leb namelal xD

0

Zglos komentarz

E
emekdriver 😏 Szyderca
8 lat temu

A co miał ku**a połykać bakterie?

0

Zglos komentarz

B
bigmacc 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Mój syn to już dostaje opowiadania

0

Zglos komentarz

A
adriennette 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie wiem, czy jest się czym chwalić..

0

Zglos komentarz

Reklama