Reklama
Reklama

Komentarze

1
T
tommootomo 🏹 Łowca
8 lat temu

dla tego nie oglądam meczy. {Polskiej piłki w szczególności. Była chwila spokoju z pzpn to zaczęli nawet dobrze grać... ale chyba znów to samo

0

Zglos komentarz

Reklama