Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
Leszy 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ruszamy, przed nami daleka droga. Nie ma co siedzieć na tym pustkowiu, dziś nic tu już nie przyjedzie.

0

Zglos komentarz

S
sierota.pl 💩 JP 100%
8 lat temu

typowy polski ułomek na wakacjach w Malediwach.....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Twoje najlepsze wakacje były na kiblu podczas srania.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

i dobrze tak polaczkowi :-)

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
8 lat temu

Ciekawe czy ma ze sobą "voltaren":D

0

Zglos komentarz

Reklama