Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Accura 🏹 Łowca
8 lat temu

Znowu niedogolone brodacze w reklamach, w TV już ich wystarczająco. Masło to pikuś do ceny maszynki do golenia widać.

0

Zglos komentarz

M
Miodekgks 🌾 Wieśniak
8 lat temu

accura Idź komentować wiochy o polityce a nie wnoś tu swojej negatywnej energii. Pewnie nie lubisz brodczy bo tobie tylko dziewiczy wąsik rosnie pod nosem

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Pierwszej miłości nigdy się nie zapomina!

0

Zglos komentarz

Reklama