Reklama
Reklama

Komentarze

31
W
wiobar4 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Że też musiałam takich czasów dożyć hehe

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakas duiwna te d**e ma, ha ha Ja mam BMW i pieniadze, d**kes BMW i duzo pieniadze

0

Zglos komentarz

B
bogasz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Gdybym miał BMW i kasę to zapewne akurat TY nie skorzystałabyś z tego w żaden sposób

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ciekawe czy lubi w d**e?

0

Zglos komentarz

S
SiropDeCitron 😏 Szyderca
8 lat temu

Jeszcze się nie szczaiła czemu jest samotna? Ja to bym jej nawet w tico nie przewiózł.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 lat temu

Po co przepłacać?? Plastik jest tani.

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
8 lat temu

On BMW i pieniądze a jej by się cycki przydały....

0

Zglos komentarz

A
Anonim
8 lat temu

Ale z was pelikany.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

blachara i do tego słaba :)!

0

Zglos komentarz

P
przemek5d 😏 Szyderca
8 lat temu

W sumie źle nie wygląda, na jakąś 10 letnią ,,trójkę" może liczyć.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

I wy prawaki takie coś r.chacie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

P_pka poglądów politycznych nie ma to raz, a dwa to mało kto w niej widzi matkę swego przyszłego syna.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Pawaki które kupują bmw dla takich widzą.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

Dlaczego Polki są najpiękniejsze na świecie? Waszym zdaniem...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

Najdrozsze?

0

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
8 lat temu

żeby nie wiem ile miał pieniędzy i jakie BMW to ten chłopak nie będzie fajny.. to będzie de**l.. ale na pewno jej się spodoba:))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Takie wrzutty nie robią na mnie już żadnego wrażenia. Już dawno wam mówiłem, że polki to głupie, nic nie warte szmaciury, które lecą jedynie na kasę, ewentualnie na wielkiego czarnego bolca... Tak było, jest i będzie...

0

Zglos komentarz

R
rafal2284 😏 Szyderca
8 lat temu

polki, polki ble ble ble.Wszyscy już to wiemy jesteś nudny adamiemasturbatorze :)

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
8 lat temu

Jak to mawia mój kolega z Radomia - nawet nie zes*ałbym się na nią

0

Zglos komentarz

W
wartberg 🌾 Wieśniak
8 lat temu

fejk... zdjęcie z Rosji... nawet już to nie jest śmieszne...

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
8 lat temu

Uczciwie zaprezentowany towar z podaną ceną.

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
8 lat temu

Dokładnie bez sr@nia po krzakach;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Wacka miec nie musi xd w sumie tyko pi,zda by na takie ogloszenie poszla

0

Zglos komentarz

B
bartek4x4 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Biere cię mam corse 1.5 w dieslu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A wszystko po to by włożyć ch.ja w uje.ane od śluzu wnęczności. A najlepiej wylizać gdzie chwilę wcześniej śmierdziało moczem i krwawicą :-D

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

Ojciec Ci opowiadal?

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
8 lat temu

Typowa wypowiedź homoseksualisty

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
8 lat temu

Kasy trochę bym miał, a czy zamiast bmw może być maserati?? Ha ha ha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A jak chłopak szuka dziewczyny z mózgiem?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Kobieta ma mózg podczas stosunku,bo wtedy jest do niego podłączona.

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
8 lat temu

Z ryja podobna do gó**a to i gó**o w głowie. Wyruchać tylko i podać dalej.

0

Zglos komentarz

S
sierota.pl 💩 JP 100%
8 lat temu

teraz mi jusz nikt nie zapszeczy że wszystkie polki to ku*rwy a polaczki to rogata frajernia....

0

Zglos komentarz

W
wyskakuj_Z_hajsu 🌾 Wieśniak
8 lat temu

"Jusz" to ty se słownik kup buraku a nie wyzywające Polaków leszczu strzała w pysk nie warty.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
8 lat temu

przecież to ruska jest. Kto w pl ładą jeździ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

@wyskakuj_Z_hajsu leszczu, sam się najpierw naucz konstruować poprawnie zdania po polsku, a dopiero potem pouczaj innych yebany polski śm***iu.

0

Zglos komentarz

W
wyskakuj_Z_hajsu 🌾 Wieśniak
8 lat temu

adammmaster wiesz co to literówka,miodek się znalazł za pięć groszy, miało być "nie wyzywaj Polaków "sprostowanie dla ciebie amebo, kolejny burak ubliżający polakom, pijany stary zapiął rumunkę na dworcu w Berlinie i tak to mamy krótką historię twojego początku, tylko skąd ta nienawiść...

adammmaster wiesz co to literówka,miodek się znalazł za pięć groszy, miało być "nie wyzywaj Polaków "sprostowanie dla ciebie amebo, kolejny burak ubliżający polakom, pijany stary zapiął rumunkę na dworcu w Berlinie i tak to mamy krótką historię twojego początku, tylko skąd ta nienawiść do polakow, OH no przecież twój stary to bolszewik. Have a nice day romanian monkey.

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
8 lat temu

za tego yebanego polskiego śm***ia powinni ci zablokować konto, a ty skąd jesteś czarci pomiocie że tak dobrze po polsku rozumiesz i piszesz?

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
8 lat temu

sierota - umysłowa biedota

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

mytoo?

0

Zglos komentarz

M
mczarny23 🌾 Wieśniak
8 lat temu

kole? z pieni?dzmi i bmw szuka dziewczyny z muzgiem

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

ahahahahahahhhhahaha

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
8 lat temu

Aaaa .....Kurvinoxy opanowały naszą planetę.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
8 lat temu

Kapitan bomba już leci na ratunek ;)

0

Zglos komentarz

B
belialus 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na taką wertepę to walec i koparka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Jej nie BMW lecz śm***iarka prędzej

0

Zglos komentarz

C
cyruswielki 😏 Szyderca
8 lat temu

qrva qrvie łba nie urvie. . .

0

Zglos komentarz

Reklama