Reklama
I tyle po wielorybie.

I tyle po wielorybie.

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
D
de_vall 🎖️ Snajper
8 lat temu

tępe ...uje...

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

Wieloryb nad Wisłą. To akcja marketingowa :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

W rzeczywistości to obszar sceniczny instalacji, która jest rodzajem teatru ulicznego, a wielki wieloryb - lub jak kto woli - kaszalot - jest... sztuczną figurą z plastiku, ważącą niecałą tonę i mierzącą 15 metrów długości. Stworzył go Dirk Claessens - rzeźbiarz i przyjaciel jednego z artystów z ko...

W rzeczywistości to obszar sceniczny instalacji, która jest rodzajem teatru ulicznego, a wielki wieloryb - lub jak kto woli - kaszalot - jest... sztuczną figurą z plastiku, ważącą niecałą tonę i mierzącą 15 metrów długości. Stworzył go Dirk Claessens - rzeźbiarz i przyjaciel jednego z artystów z kolektywu Captain Boomer.A napis Legia nie istnieje.

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
8 lat temu

ekologia pełną lewacką mo**ą

0

Zglos komentarz

H
hill 🌾 Wieśniak
8 lat temu

widziałem ,bez napisu tak się nie uśmiechał ?

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
8 lat temu

Ta plastikowa figura tam faktycznie jest? Po **uj ona komuś? Tyle tworzywa na marne a potem jęczą -mniej smogu, zrobić płatne torebki w sklepach itp.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
8 lat temu

Nic się nie bój ktoś przytuli hajs za ten performance nic nie dzieje się przypadkiem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ten wieloryb odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa, to jest wieloryb na skalę naszych możliwości. Tym wielorybem otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
8 lat temu

Najpierw jakiś ćwok chciał zaśmieszkować z warszaiaków a finalnie to warszawa zaśmieszkowała z ćwoka . Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Brawo.

0

Zglos komentarz

B
bzyczek00 🌾 Wieśniak
8 lat temu

I legia polegla :p

0

Zglos komentarz

S
siwy_23 😏 Szyderca
8 lat temu

Spejson, Walu i Wojtas tu byli :)

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
8 lat temu

Mogło być gorzej. Na przykład wyklętych mogli namalować

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
8 lat temu

D3BILE z (L)

0

Zglos komentarz

Reklama