Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

w polszy 90% wieśwagenów tak wygląda

0

Zglos komentarz

P
profesionalista1 😏 Szyderca
8 lat temu

Starasz się syneczku ale słaby z ciebie trol .

0

Zglos komentarz

J
jark0 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Rusowie mają fantazję.

0

Zglos komentarz

W
White_Pride 🏹 Łowca
8 lat temu

90% BMW sebixow takim jezdzi w PL

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ten co to robił nie kasował od elementu tylko od kilograma szpachli.

0

Zglos komentarz

Reklama