Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Ale przynajmniej za Polsat nie płacisz przymusowego abonamantu. Nie chcesz to nie oglądaj.

0

Zglos komentarz

G
gastryk 😏 Szyderca
8 lat temu

Ile razy można przypominać, że abonament jest to PODATEK od POSIADANIA TELEWIZORA!!!

0

Zglos komentarz

Reklama