Reklama
Oto dlaczego dżentelmeni są na wymarciu.

Oto dlaczego dżentelmeni są na wymarciu.

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Powinno być; panowie odwrót, jesteśmy w czarnej doopte!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nie wnikam w Twoje życie intymne:)

0

Zglos komentarz

A
artinu211 🌾 Wieśniak
8 lat temu

to było "panowie zawracamy, właśnie minęliśmy migdałki"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

i tak powstają lewacy z IQ39

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Spiertalaj śm***iocku

0

Zglos komentarz

D
dzbanekdan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie gadaj Nosu, wrzuta ok i w końcu bez polityki. Dałem plusa.

0

Zglos komentarz

S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
8 lat temu

No tak powstają, co prawda, to prawda. W końcu ktoś na ten PiS musiał głosować...

0

Zglos komentarz

B
8 lat temu

Tak powstalo cale pokolenie sebixow i karyn, dzesik i brajankow... Wszystkie faszystowskie de**le i madkowe sucze...

0

Zglos komentarz

S
sagem3 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tak powstał lewak, targowiczanin i ci**a.

0

Zglos komentarz

Reklama