Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
pydyn1337 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wyjmą palmę, wstawią brzozę.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

A to ci się udało :)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

Nareszcie...

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Co nareszcie? Lekarz ci powiedział że zdychasz?:):):)

0

Zglos komentarz

Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Jednak krasnoj armii była by bardziej po bolszewicki haraszo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Lepiej by było rondo im.faszystów z ONR

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Poczekamy aż twój idol Verhofstadt zapłaci za swoje słowa...

0

Zglos komentarz

S
sp4wners 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A czym on sobie na to zasłużył? Bohaterem nie był i nie zginął jak bohater. Jestem za PiS, ale to już przesada.

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Spokojnie, pierwsze słyszę o takim pomyśle być może coś mi umknęło...

0

Zglos komentarz

A
AbdulWisimulacha 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Palma ... to im ale odbiła

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

Pycha i jeszcze raz pycha. Zgubiła PO, zgubi i pisiorów.

0

Zglos komentarz

M
MOLESTAT 😏 Szyderca
8 lat temu

Palma to powinna byc Mecierewicza

0

Zglos komentarz

P
Poljot 😏 Szyderca
8 lat temu

Palma to ci już bije od dawna.

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
8 lat temu

maskara moj ojciec z brygada sadzili ta palme (wierzczie czy nie)

0

Zglos komentarz

Reklama