Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
rrobbsoon 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak to za 1% ?Trzeba powołać komisje niech to zbada.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wroze duża karierę tym co przylozyli swe dłonie do tego procederu .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A Hanka nic z tego nie dostanie?

0

Zglos komentarz

T
torunczyk28 🌾 Wieśniak
8 lat temu

po co? żeby taki szmaciarz siępytał

0

Zglos komentarz

K
Kt0siek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

aaa, no to wiadomo po co skoro przy WORD, przeciez trzeba sie pomodlic przed egzaminem ;)

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Czyli nadal żadna zmiana.

0

Zglos komentarz

Reklama