Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Ja bym nie przepraszała za mówienie prawdy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Lol dobre, pytanie co autor napisu miał na myśli i co miał na myśli fotograf ustawiając modeli.

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dyskryminacja. 8 euro za czarne dziecko? Jest warte przynajmniej 10.

0

Zglos komentarz

Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Etam za bachora szkoda 10 ojro, raz batem dostanie i po zawodniku i żadnego pożytku nie będzie

0

Zglos komentarz

M
malutki105 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie prawda, goryle są fajniejsze

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
8 lat temu

Widocznie wprowadzili zakaz używania zwierząt w reklamach.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

Aha. Czyli biały może być w bluzie z napisem "małpa w dżungli" i to jest OK, niczego nie sugeruje. Czarny już nie może, bo to jakaś sugestia. Ten świat jest bardziej poyebany niż by się mogło wydawać. A raczej świat jak świat, ale lewackie standardy i "równość".

0

Zglos komentarz

Reklama