Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

fajny fejk pierwszoklasisty. Gdyby Tadzio pracował w takiej szkole to by wiedział, że się pisze "downa" a nie dałna

0

Zglos komentarz

T
texas_18 🌾 Wieśniak
8 lat temu

@bossnr1 i @bossnr1wpl dziwnie się uaktywnili? Ciężko ogarnąć stan umysłowy ostatnich wstawek. Czas na przerwę od wiochy!

0

Zglos komentarz

K
Kulawy1948 🏆 Master
8 lat temu

A maciek z klanu wstal i klaskal

0

Zglos komentarz

Reklama