Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kris072 🏹 Łowca
8 lat temu

ja myślę że powinni go wypuścić.. a swastykę ewentualnie wyciąć tępym nożem i odkazić denaturatem

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
8 lat temu

To manipulacja TVN-u.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

I bardzo dobrze, że chociaż za granicą poniesie konsekwencje swoich czynów.

0

Zglos komentarz

D
8 lat temu

Mandat za wybryk chuliganski

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
8 lat temu

cholera. to tam gdzie Janosika powiesili... tam się rzeczywiście nie pieldolą

0

Zglos komentarz

T
teka83 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jakis psikus historii ze na Slowacji ktora byla agresorem 1wrzesnia na Polske czyli

0

Zglos komentarz

Reklama