Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Każdy prawak to wariat.

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

każdy lewak to ameba umysłowa, do nich się zaliczasz vac

0

Zglos komentarz

A
8 lat temu

Pis nie będzie trzymał w areszcie swoich wychowanków.

0

Zglos komentarz

V
Valter76 😏 Szyderca
8 lat temu

Tacy też są potrzebni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Zaufali TVNnowskiemu ormowcowi!!!

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
8 lat temu

Kto propagował nazizm? De**le w lesie czy tvn pokazując swastyki publicznie? Gdyby tego potajemnie nie nagrali to nikt by nie wiedział, poza tym nie wierzę ze dziennikarze tvn tam sobie tylko stali i nagrywali, musieli heilować i wielbić hitlera byli w końcu aktywnie na zlocie.

0

Zglos komentarz

Reklama