Reklama
Reklama

Komentarze

6
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Mają "Alfę" na miarę swoich możliwości, z tym, że ich jeździ na kołach, nie na lawecie...

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
8 lat temu

Ty nawet alfy nie masz

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Bolid typowego polocka.

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
8 lat temu

Matka wie że ćpiesz?

0

Zglos komentarz

R
rm123456 💩 JP 100%
8 lat temu

Chyba piszesz o ludziach twojego pokroju

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Zgadza się, ja miałem lepszą wersję takiego wynalazku.

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
8 lat temu

Zaje..ste mo**y.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 lat temu

Mówiłem że wybrzydza.

0

Zglos komentarz

O
oBcIoSaJmOnGoLa 😏 Szyderca
8 lat temu

Bossnr1, apokalipsa316, adamaster i I-pierwszy nos jadą do Torunia do swego Pana i władcy Biznesmena wyszorować mu berło, potrząsnąć gałęzią i zwąchać mu torbę...

0

Zglos komentarz

D
Darkrybol 🌾 Wieśniak
8 lat temu

TR lubi klasycznie a oni mają zbyt orientalne wyczucie stylu :P

0

Zglos komentarz

Reklama