Reklama
Reklama

Komentarze

55
B
bejbe111 💩 JP 100%
14 lat temu

Dajce mu jeszcze flaszke , napewno wytrzejźwieje . ! ; D

0

Zglos komentarz

M
m2lw2 💩 JP 100%
14 lat temu

Szczerze to z nim bylo i jest co raz wiecej takich akcji :) A najlepsza byla jak pomnik z glowki atakowal ;) Albo za fajki robil... Lepiej nie mowic co.

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ależ powiedz, co?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Musiało być dość grubo..a raczej grubiej być nie mogło^^

0

Zglos komentarz

V
vanakeros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale pszeciesz onie ma jednei renki.

0

Zglos komentarz

C
cordylus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Vanakeros naucz sie po bdgptkhwj piszemy rz o_O

0

Zglos komentarz

G
Gosia0805 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A jemu to k..wa co rękę po pijaku obcięli....

0

Zglos komentarz

M
maddalena 🌾 Wieśniak
14 lat temu

właśnie też w pierwszej chwili myślałam, że mu rękę urwało O.e

0

Zglos komentarz

V
vanakeros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pszynaimniei robi zdrowo kubke

0

Zglos komentarz

L
luuuucy93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on mi raczej wygląda na jakiegoś bezdomnego..

0

Zglos komentarz

K
klawiatura1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

po co tak klamac...pewnie ten czlowiek nawet nie wiem co to nk.....zwykly pijak brudas

0

Zglos komentarz

E
edwin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na 1 rzut oka wyglada jak trup

0

Zglos komentarz

J
jankajanka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TakiKtos1----------- dlaczego nie wkleiłeś fotki z opisem z nk?????????????---------ten człowiek nie ma pojęcia co to internet...............

0

Zglos komentarz

T
TakiKtos1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na priv.

0

Zglos komentarz

M
miglu 💩 JP 100%
14 lat temu

starszy brat zaje..bie go za kurtke ;)

0

Zglos komentarz

U
ufoahi 💩 JP 100%
14 lat temu

umarł

0

Zglos komentarz

C
caparapa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dlaczego ten strach na wróble leży na chodniku???

0

Zglos komentarz

G
grzech31k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

totalny zgon widać że pare razy zaliczył dachowanie

0

Zglos komentarz

K
kryhawrc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ALE URWAŁ

0

Zglos komentarz

P
Panczer18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak balowac to konkretnie hahaha

0

Zglos komentarz

T
tolajola 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oczy ma otwarte i wygląda jak trup

0

Zglos komentarz

P
pierozek27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pełno krwi obok..to jest jakis trup

0

Zglos komentarz

P
Piczo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie on ma rękę?

0

Zglos komentarz

S
siersciotluk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Arek??

0

Zglos komentarz

L
lapatik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czyżby widać jajko ?

0

Zglos komentarz

Q
Qnik1992 💩 JP 100%
14 lat temu

Nowa moda na nk, na "sztywniaka" ;]

0

Zglos komentarz

S
sunburntstreet 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On nie ma ręki O_O

0

Zglos komentarz

W
WrednaMalpa87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on przeżył ten melanż ?? z ciekawości pytam....

0

Zglos komentarz

W
weronika3225 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poszedł na melanż Wrócił bez ręki :)

0

Zglos komentarz

B
Belial66626 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jezu!Staszne!To chyba jest trup!

0

Zglos komentarz

M
mamakubusia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obrzydliwe...

0

Zglos komentarz

P
Papierek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niepokoi mnie rozpięty rozporek...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Bo mu loda robiłem :P :P :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Bardzo niepokojące zdjęcie, wygląda raczej na trupa, po wypadku, potrąceniu albo jeszcze czymś gorszym

0

Zglos komentarz

B
biala-zima 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jednoręki bandyta :)

0

Zglos komentarz

S
Szatniarz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I jeszcze odrąbali mu rękę !!

0

Zglos komentarz

B
becia515123 💩 JP 100%
14 lat temu

ja pierdziele nie ma sie czym chwalić. patologia jakaś- wiocha.pl

0

Zglos komentarz

D
darkdante 🎖️ Snajper
14 lat temu

to jakis zombiak

0

Zglos komentarz

P
princessa111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bez kitu ,to jest trup.

0

Zglos komentarz

S
slonko68 ⚔️ Jedi
14 lat temu

taaa... wódkę trza w mordę lać. :) a ona Cie o ziemie. Tu to nawet kilka razy ripleya robiła.

0

Zglos komentarz

P
PssytulMnie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ej ej ja znam tego kolesiaa !! omg...

0

Zglos komentarz

Z
ziutAss33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiocha to wstawienie takiego zdjęcia na nk czy fcb. Mam zasadę, że jak czegoś nie umiem to tego nie robię. Nauczcie się pić a potem pijcie.

0

Zglos komentarz

O
Olivka21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to po co wstawial takie zdj na nk?? gosc musi byc ladnie poryty, bo nie widze tu nic czym mialby sie pochwalic...

0

Zglos komentarz

H
HENTAI 😏 Szyderca
14 lat temu

taka już moda, zrobienia z siebie id**ty ;D

0

Zglos komentarz

D
DanioAR 💩 JP 100%
14 lat temu

Dobra impreza xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Gdyby nie ta głowa to bym pomyślał że same ciuchy leżą

0

Zglos komentarz

W
wujaa 😏 Szyderca
14 lat temu

wygląda jakby nie żył.

0

Zglos komentarz

S
slowasietrzymaj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe co wam powiem to wam powiem ale ta fota wymiata tyle ze w ordynarny sposób, jak ta fota jest po imprezie to chyba ta impreza w śmietniku była. Nie wyobrażam sobie człowieka który na kulturalnej imprezie mógłby doprowadzić do takiego stanu ;)) piona ;)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

denny człowiek prawie jak każdy na tej stronie.

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
14 lat temu

upodlony jak menel z kanału...

0

Zglos komentarz

J
jupiter 🌾 Wieśniak
14 lat temu

musiała być gruba imprezka, że go tak sponiewierało

0

Zglos komentarz

J
jupiter 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie bawisz się-nie żyjesz :D nie potrzebnie kończył imprezę :)

0

Zglos komentarz

K
kazoarek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przed imprezą powiedział "Prędzej dam sobie rękę uciąć niż się uchleję do nieprzytomności". No i teraz ma za swoje ;D

0

Zglos komentarz

S
Shadyladyxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no pewnie że ma się czym pochwalić

0

Zglos komentarz

J
jaaaaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma się czym pochwalić- brakiem mózgu :)

0

Zglos komentarz

G
gigi1212 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ooo ja też go znam. Przystojny z niego mężczyzna.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To, że niektórzy ludzie robią sobie takie fotki rozumiem. Ale po jaką cholerę umieszczać takie rzeczy na portalach społecznościowych? Nie uważam, że pokazywanie się ludziom w takim stanie jest powodem do dumy.

0

Zglos komentarz

S
sumek80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bawka musiala byc niezla, zapil konkretnie dupsko

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

brawoo jako jedyny za komentarz

0

Zglos komentarz

Reklama