Reklama
Reklama

Komentarze

20
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Najważniejsze to znaleźć sobie odpowiednie miejsce.

0

Zglos komentarz

M
monalisa29 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Często bywa tak , że na uczelniane wystawy udają się cuchnący brudem i alkoholem panowie, którzy dla 2-3 lampek wina udają zainteresowanych wystawą i przechadzają się wśród wykwintnie ubranych miłośników sztuki.

0

Zglos komentarz

M
monalisa29 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Miłośnik sztuki,hehe........który czeka na otwarcie wystawy, bowiem na każdej wystawie nie powinno zabraknąć winka dla gości.

0

Zglos komentarz

O
olcia7264 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heheh obaa Pułtusk:D

0

Zglos komentarz

K
korniak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kulturka musi byc :D

0

Zglos komentarz

R
raycrevix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żul pod kinem

0

Zglos komentarz

M
martynulcia 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaha :D Pułtusk na wioszce :D buuuhahaha :D dobre , dobre :D

0

Zglos komentarz

S
szczur118 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jaaa pierwszy raz widzę Pułtusk na tej stronce xD

0

Zglos komentarz

F
fab110 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koleś z kolejowej w stroju pokojówki jeszcze jest

0

Zglos komentarz

A
andzia2596 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moje ulubione miasto ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A byłeś w jakimś innym?

0

Zglos komentarz

I
ihimlen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

podpis jest poprostu nie za******yczny :D

0

Zglos komentarz

I
ihimlen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma byc za******yczny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

przeciez to artysta undergroundowy wykonuje happening, co sie czepiacie...

0

Zglos komentarz

K
katarina13 💩 JP 100%
14 lat temu

nie ma to jak relaks pod kinem w Pułtusku:D:D haha

0

Zglos komentarz

T
tolek121231 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahahaha ach te kino w Pułtusku :D

0

Zglos komentarz

M
mysz85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak mi się właśnie wydawało, ze to stare dobre kino Narew... :)

0

Zglos komentarz

T
tom3k06 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tata??

0

Zglos komentarz

B
14 lat temu

Ruchałbym.

0

Zglos komentarz

R
Rudeboy_1211 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten to awangarda:D

0

Zglos komentarz

A
adzia_11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mój Pułtusk :D ale przynajmniej kulturalnie leży ;)

0

Zglos komentarz

H
hapnik 😏 Szyderca
14 lat temu

Kino Narew w Pułtusku :D Pozdro dla fotografa!

0

Zglos komentarz

D
djloco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pułtusk :)!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama