Reklama
Reklama

Komentarze

5
C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

"Od zapalenia znicza olimpijskiego w Pjongczangu minęło już pięć dni, a reprezentanci Polski nie zdobyli jeszcze ani jednego medalu. Jest źle, bardzo źle czy może na zimowych igrzyskach to norma?" - Michał Szadkowski

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

i nie zdobędzie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Wypowiedzieli się kanapowi sportowcy.

0

Zglos komentarz

G
gzygzol 🎖️ Snajper
8 lat temu

zdrowo

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

Polacy taki dúmny kraj, wschodniej Europy, 40 milionow... bez medali! Innych osiagnuiec rowniez brakuje, to tylko kraj taniej sily roboczej i rynek zbytu bubli. (mistrzowie propagandy PiSu)

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Przecież mamy złoty medal, zdobył go PAD!

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wolałbym chyba medal napakowanego sportowca(według mnie wszyscy coś biorą) niż pierdzielenie np.biathlonistek, które według siebie są znakomicie przygotowane, ale jest mroźno i dlatego dobrego wyniku brak.

0

Zglos komentarz

Reklama