Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
gro82 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ewolucjo czekam!!!

0

Zglos komentarz

S
sp4wners 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ktoś wie jak i czy można się tym zarazić? :P

0

Zglos komentarz

H
hikoo 💩 JP 100%
8 lat temu

Musisz sobie zaszczepic bayanusy i dostarczac codziennie cukier do fermentacji :)

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
8 lat temu

Zaraz będzie musiał chłop akcyzę płacić, skarbowka mu nie odpuści

0

Zglos komentarz

G
ghost696 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Zespol auto browaru wszystko co zje fermentuje

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
8 lat temu

To się nazywa samowystarczalność...

0

Zglos komentarz

S
squach 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Polmos już się o niego bije w celu badań.

0

Zglos komentarz

Reklama