Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
rogro 🏹 Łowca
8 lat temu

na zmiany w prawie, a nie na upartyjnienie sądu. obywatel zawsze przegra z partyjnym sądem, nawet w przypadku stłuczki z np rodziną, lub znajomym osoby z partii rządzącej

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
8 lat temu

A już (nie daj Boże) z kolumną aut rządowych jadącą z przepisową prędkością, właściwie oznaczoną...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A teraz wygra...?

0

Zglos komentarz

R
robcioRR 🌾 Wieśniak
8 lat temu

I pomrocznosc jasna jeszcze

0

Zglos komentarz

Reklama