Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
8 lat temu

Wolne sądy ! Wolne sądy ! Admin znowu wyrzuca wszystko to co ma związek z dzisiejszym wyrokiem. Wolne sądy !

0

Zglos komentarz

S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Ziomek zjedz snickersa, głodny nie jesteś sobą! :D

0

Zglos komentarz

H
hedonistka 🌾 Wieśniak
8 lat temu

a kto lubi przegrywac?

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
8 lat temu

to 100% elektorat pisu

0

Zglos komentarz

R
robertch1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

...ale z przerzutami czy bez?

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dla Waszej informacji. To życzył cygan. W ich języku to najgorsze przekleństwo. Oczywiście nie potrafią przegrywać z honorem.

0

Zglos komentarz

Reklama