Podobne posty
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że też takie zwyrole chodzą po ziemii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takich ludzi powinno się linczować, albo podpalać żywcem, żeby konały w cierpieniach! Jak by karą za pe****le było palenie na stosie, to podejrzewam że liczba przejawów pe****li spadła by bardzo szybko! My ludzie to jesteśmy sadystami bez skrupułów, a jaką człowiek potrafi być bestią, to najlepiej w...
Takich ludzi powinno się linczować, albo podpalać żywcem, żeby konały w cierpieniach! Jak by karą za pe****le było palenie na stosie, to podejrzewam że liczba przejawów pe****li spadła by bardzo szybko! My ludzie to jesteśmy sadystami bez skrupułów, a jaką człowiek potrafi być bestią, to najlepiej widać na nagraniach z wojny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chciałbyś, co?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane