Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Co to za pionek? A mówienie/pisanie "mega" to też wiocha.

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
8 lat temu

"POZAR W BURDELU" TO NIE TVN-WSKI KABARET. TROSZKE TRZEBA POCZYTAC

0

Zglos komentarz

P
putamadre 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Plus dla goscia

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
8 lat temu

Admin buraku. Zdjęcia takich wykolejeńców powinny być 18+

0

Zglos komentarz

A
8 lat temu

W paincie klejone?

0

Zglos komentarz

P
PiSdzi 🏹 Łowca
8 lat temu

Ten co wstawił to zdjęcie to pewnie konfident! Żal ciebie ....

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

to sygnalista!

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
8 lat temu

PiS uray uznały, że tvn nie ma prawa do patriotyzmu?

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
8 lat temu

A co to za ulizany pizduś?

0

Zglos komentarz

Reklama