Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
zabfix 🌾 Wieśniak
8 lat temu

bardzo pieknie , tez bym sie wk**wil jakbym mial walczyc z francuzem a tam murzyn

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jaki Francuz hahaha

0

Zglos komentarz

C
Comrack 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ale bohater... z partyzanta to wstyd. Każdy honorowy facet to powie.

0

Zglos komentarz

R
rrobbsoon 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ciekawe co knedel w ringu pokazał

0

Zglos komentarz

G
gozdzik88 🌾 Wieśniak
8 lat temu

myślałem ze Francuzi są biali!!

0

Zglos komentarz

T
tomi001 😏 Szyderca
8 lat temu

taki nasz Olisadebe .

0

Zglos komentarz

Reklama