Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

U nas w wodzie e.coli występuje cały czas i towarzystwo jest przyzwyczajone. Nawet nie chcę pomyśleć co byłoby gdyby z kranu poleciała czysta woda...

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
8 lat temu

Qurva, epidemia...

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
8 lat temu

Tego pseudo prezesa to powinni wywalić na pysk a jedyną robotę jaką mógłby wykonywać to zamiatanie ulicy i to pod nadzorem chłopaków z branży bo zamiatanie też można spi****l..

0

Zglos komentarz

Reklama