Reklama
Reklama

Komentarze

6
Z
zed99 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Faszystowskie sc****a

0

Zglos komentarz

R
Romex 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Trzeba tępić tych suk....nów

0

Zglos komentarz

D
dominiq21 🌾 Wieśniak
8 lat temu

a jak z poparciem PO i .NOWOCZESNEJ? słyszałem że słabiutko :):) maxiu wam juz nie stanie ale trzep dalej te wstawki:)

0

Zglos komentarz

P
piotrek_12346 🏹 Łowca
8 lat temu

A jak tam ostatnie sondaże PISU? Coś spadło chyba z 10%. A jak tam wybory uzupełniające? Kolejna przegrana w Nadarzynie?

0

Zglos komentarz

S
slowik11 🏹 Łowca
8 lat temu

Co wolał byś patrole szariatu jak w postępowych krajach zachodu?? Synek mnie ostatnio pytał co to de**l daj zdjęcie nie będę mu musiał tłumaczyć.

0

Zglos komentarz

S
8 lat temu

Dla niektórych nacjonalizm to od razu faszyzm. Żenująca głupota...

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 lat temu

Dla innych patriotyzm to od razu nacjonalizm. Żenująca głupota...

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
8 lat temu

Tępe ku**sy z ONR w moim mieście się nie ponoszą

0

Zglos komentarz

D
dominiq21 🌾 Wieśniak
8 lat temu

burmistrz?

0

Zglos komentarz

Reklama