Reklama
Source: wgrane.pl

Jak się nie umie jeździć, to do auta się nie wsiada...

przez wojak80 — 8 lat temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
S
speedkar6 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Szkoda że po tym dyrnym łbie sobie nie przejechała. Pewnie o odszkodowanie się będzie starała z tytułu potroncenia.

0

Zglos komentarz

P
przem700 🌾 Wieśniak
8 lat temu

"potroncenia"??? Ty tak na poważnie??

0

Zglos komentarz

G
grzechu2605 🌾 Wieśniak
8 lat temu

ja pier..... smutne...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

I za chwilę wyjedzie na ulice, oby bez takich popisów.

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
8 lat temu

Dostał baba automata

0

Zglos komentarz

C
chlewnia666 🏹 Łowca
8 lat temu

o ku... to nie ruskie

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To te najmądrzejsze które się dziwią czemu zarabiają mniej od męźczyzn.

0

Zglos komentarz

J
Jestem_Panicz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pijane pewnie to było.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

Kapitalny awatar.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
8 lat temu

A jakby była pilotem samolotu to mogłaby się...przelecieć?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

Lepiej niech tacy "kierowcy" w domu siedzą.

0

Zglos komentarz

S
SiropDeCitron 😏 Szyderca
8 lat temu

Pal licho, że jeździć nie umie, ale jakim cudem mając takie przygody zarobiła na ten samochód? Nie mogę wyjść z podziwu, że można być takim ćwokiem i mieć pracę, za którą płacą tyle, że stać kogoś na taki samochód...

0

Zglos komentarz

P
PolnyWolak 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Teraz niewiele trzeba umieć, bo w cenie jest przynależność. Może więc dostała coroczną nagrodę za ciężką pracę, może objęła stanowisko kolejnego wiceministra, a może to za zasługi trolowania na forach wszelakich

0

Zglos komentarz

T
tgstudio 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ależ, o co wam chodzi? Przecież wysiadła;)

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
8 lat temu

Samemu się przejechać własnym samochodem, to dopiero wyczyn!

0

Zglos komentarz

K
kantor2505 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dożywotnio odebrać Prawo Jazdy.Jeszcze nie jest za późno.Wszyscy żyją.

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
8 lat temu

Qrwa dobrze, że nie opuściła parkingu :O

0

Zglos komentarz

Reklama