Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
risto 🎖️ Snajper
14 lat temu

Jak ćwok u mnie w pracy. "About problem this".

0

Zglos komentarz

M
mega1994 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"about problem this" i o co chodzi ? :D

0

Zglos komentarz

G
Gizm0 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Też ciekawy jestem, co poeta miał na myśli. Bartek, dawaj dalej!

0

Zglos komentarz

B
bartek1988999 😏 Szyderca
12 lat temu

To jest w Angielskiej firmie, bo przecież Polak nie rozumie ''no parking'' więc poszli na rękę i przetłumaczyli słowo ''no'' na ''nie'' wszędzie wiochę zrobią gdzie pojadą.. jprd

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

chyba ty

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
12 lat temu

kiedyś w gazetce dla pracowników pewien hotel przetłumaczył życzenia świąteczne i przeczytałem "Szczęśliwych Swiąt Bożego Narodzenia lub Boże Narodzenie" XD

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
12 lat temu

Użyli google tłumacza to wyszło jak wyszło

0

Zglos komentarz

K
kulkaoolo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiochą jest, że ktoś jedzie do Anglii i nie rozumie najprostszych wyrazów

0

Zglos komentarz

S
struz007 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tyle że Tłumacz Google No Parking tłumaczy jako Zakaz parkowania, sami sprawdźcie :)

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

a jak google tłumaczy "nie parking"?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Widziałem kiedyś w TV program "Zielona karta". Polka starała się zalegalizować swój pobyt w USA, bo była tam kilkanaście lat. Kiedy poszła do urzędu, pani urzędniczka zapytała po angielsku od ilu lat mieszka w USA. Polka od razu z niepewną miną na tłumacza, który jej towarzyszył... Przez k...

Widziałem kiedyś w TV program "Zielona karta". Polka starała się zalegalizować swój pobyt w USA, bo była tam kilkanaście lat. Kiedy poszła do urzędu, pani urzędniczka zapytała po angielsku od ilu lat mieszka w USA. Polka od razu z niepewną miną na tłumacza, który jej towarzyszył... Przez kilkanaście lat nie przyswoiła nawet tak prostych zdań...

0

Zglos komentarz

D
DelBoy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W Anglii są Polacy, którzy mieszkają tu już dobrych parę lat i nie potrafią wypowiedzieć prostego zdania po angielsku o zrozumieniu tego, co się do nich mówi nie wspomnę :-(

0

Zglos komentarz

D
DelBoy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W Anglii są Polacy, którzy mieszkają tu już dobrych parę lat i nie potrafią wypowiedzieć prostego zdania po angielsku o zrozumieniu tego, co się do nich mówi nie wspomnę

0

Zglos komentarz

Reklama