Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
predi888 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

wniosek? - pejsbuk jest żydowski

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Zawsze można sobie założyć konto na Polbooku :)

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

A ten szajs jeszcze istnieje? Polfejs czy jakos tak hehehe

0

Zglos komentarz

J
janco1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Spróbuj napisać coś na czosnkowych, albo kozojebców. Od razu zbanują

0

Zglos komentarz

Reklama