Reklama
Reklama

Komentarze

10
S
szatanoslaw 😏 Szyderca
14 lat temu

pewnie zimno było, a jak wiadomo galerianka musi o siebie dbać

0

Zglos komentarz

K
kurczaksatana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pomyliła kolory- białe skarpety i czarne sandały mają być!!

0

Zglos komentarz

T
14 lat temu

Ups, złapaliście mnie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Też już było.

0

Zglos komentarz

K
Klaudinkus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mmmm, gustownie.

0

Zglos komentarz

M
moniskaciciek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Sandały na obcasie" hahah dobre :D

0

Zglos komentarz

S
speaks 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To sa granatowe skarpetki ...

0

Zglos komentarz

P
paticz989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A zdjęciu kalkulatorem robione? : )

0

Zglos komentarz

E
ejnochybanie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jednak Polaka wszędzie się rozpozna ..:)

0

Zglos komentarz

W
wiosniak1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dużo jest takich Polaków. Jak wychodzę na miasto to prawie zawsze widzę widok sandał i skarpetek. Nie noszę ich, ale nudzi mnie już tyle tego na głównej. A jednak dam plusa, bo na obcasie jeszcze nie widziałem :D

0

Zglos komentarz

Reklama