Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
popek111111 😏 Szyderca
8 lat temu

Żeby nie rejestracja, to założyłbym się, że Rosja.

0

Zglos komentarz

L
leg4lny 🌾 Wieśniak
8 lat temu

eSka w pickupie. Jeździł bym.

0

Zglos komentarz

C
cavefalcon 🏹 Łowca
8 lat temu

a najzabawniejsze jest to że taki pojazd może w USA legalnie poruszać się po drogach.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
8 lat temu

Takiego klasyka zyebać....

0

Zglos komentarz

A
Aleksandra81755 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nowa marka sedan kombi.😂

0

Zglos komentarz

Reklama