Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kurcze1985 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pytasz się kto bardziej chory czy ten na fotce Czy ten który to w necie wstawił asam też to wstawiłeś

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
8 lat temu

może i wstawił ale nie na wiocha

0

Zglos komentarz

K
kurcze1985 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wiocha jest czescia internetu.

0

Zglos komentarz

G
gierul2006 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Oskubany kagucik z piórkami w dupci.

0

Zglos komentarz

G
ght1910 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na elektryczne krzesło typa

0

Zglos komentarz

Reklama