Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na miejscu ojca tego chłopka roztrzaskałbym łeb dla tego katabasa.

0

Zglos komentarz

R
ryjryj 😏 Szyderca
8 lat temu

Bo to mafia A ciemnogród milczy udając ze nic nie widzi

0

Zglos komentarz

Reklama