Reklama
Source: wgrane.pl

Ciężarówki kontra agresywni kierowcy osobówek

przez benek — 8 lat temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
R
roszer 🌾 Wieśniak
8 lat temu

wiecej agresywnych kierowców ciężarówek na tej kompilacji

0

Zglos komentarz

J
jestemlogin2 🌾 Wieśniak
8 lat temu

I ku**a pozytywnie napierdalac sku**ysynow

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
8 lat temu

De**le w osobówkach. Taranowałbym kmiotów aż by flaki pryskały. Brawo kierowcy ciężarówek!

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Brawo kierowcy ciężarówek! Je***e pe**ły z osobówek. Taranowałbym aż by flaki pryskały!

0

Zglos komentarz

M
Mastodonte 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ja dobrze takim i mandacik oberwie kierowca osobówki.

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
8 lat temu

Kurr waaa tyle ogladania jakiejs reklamy z glupim dzieckiem zeby zobaczyc takic cos?? Adminie? Ile masz lat? Czy dochodzimy do takiego wieku ze stajemy sie jak male dzieci?? CO TO KURR WAA JEST?!?!??!?!?!? Co to do kurr wyy za witryna ??

0

Zglos komentarz

P
punkpropaganda 🏹 Łowca
8 lat temu

BŁAGAM O BANA!?! Zanim cie namierzę bananie adminie i zrobię z ciebie taką kurr weeee że będziesz ssać każdemu moherowi bez ku**sa pod biedronką! A teraz proszę podaj mnie, wtedy szybciej cie namierzę!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

W Polsce jak wjedziesz komuś w d.pę to jesteś zawsze tym winnym według policji bo nie zachowałeś bezpiecznego dystansu od cudzej d.py!

0

Zglos komentarz

T
Titik88 😏 Szyderca
8 lat temu

Nie do końca! Jeśli masz kamerkę, a ktoś zajedzie Ci drogę i celowo zahamuje to on jest winny. Z tym, ze kamera jest konieczna aby to udowodnić. Coraz więcej jest kamerek w autach i sytuacji gdy cwaniak ponosi konsekwencje za celowe doprowadzenie do kolizji.

0

Zglos komentarz

G
Grace987 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W przynajmniej kilku przypadkach kierowcy ciężarówek zachowali się jak de**le!

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
8 lat temu

Bonus najlepszy !!! Brawo jeszcze kluczyki zabrać i wyrzucić jak najdalej !! Następnym razem id***a w osobowym pomyśli zanim coś zrobi !! Brawo ...

0

Zglos komentarz

T
tz0303 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Poza jednym przypadkiem to pozostałe to wina kierowców ciężarówek. - to oni uderzyli - nie zachowali odległości - powinni przewidzieć, że kierowca osobówki może nagle zahamować czy zmienić pas. Generalnie zawsze wina jest tego, który uderza. Poza jednym przypadkiem na parkingu gdy uderzany otwor...

Poza jednym przypadkiem to pozostałe to wina kierowców ciężarówek. - to oni uderzyli - nie zachowali odległości - powinni przewidzieć, że kierowca osobówki może nagle zahamować czy zmienić pas. Generalnie zawsze wina jest tego, który uderza. Poza jednym przypadkiem na parkingu gdy uderzany otworzy drzwi kiedy parkujemy obok niego.

0

Zglos komentarz

J
jestemlogin2 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Rozkurwił prawidłowo

0

Zglos komentarz

J
jestemlogin2 🌾 Wieśniak
8 lat temu

tych je***ych lamusow z osobowek

0

Zglos komentarz

Reklama