Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
juve1974 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A ty po co to wrzucasz? Łapiesz plusy na cudzym cierpieniu? Co dzisiaj zrobiłeś wolontariuszu od siedmiu boleści?

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

A ty jude1974 co taki scisk d**y dostałeś? Twoje wyro sfotografował?

0

Zglos komentarz

G
gastryk 😏 Szyderca
8 lat temu

Ale czysto, nie nasrane i ja to rozumiem!

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
8 lat temu

Wrzuć jeszcze zdjęcie jak bezdomny wybiera jedzenie ze śmietnika. Uśmiejesz się po pachy.

0

Zglos komentarz

Reklama