Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Przynajmniej ma pewność, że Mu ktoś w plecy nie przygrzmoci!

0

Zglos komentarz

J
jws70 😏 Szyderca
8 lat temu

Ciekawe u ruskich fanatyzm a w Polsce trolownia i Polin w planach

0

Zglos komentarz

R
radomirrr1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

to nie fanatyk, to bojówka GRU tak się maluje - Specnaz. Chociaż te pękate boczki zbijają mnie z tropu...

0

Zglos komentarz

Reklama