Frustracja gracza po przegranym pojedynku w tysiąca.
przez
Dawca1993
— 14 lat temu
i co w tym nadaje się na wiochę bo nie rozumiem, wrucasz wiadomości które ci wysłali, brawo doklej zdjęcie swojego tępego ryja i główna murowana
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Co nie zmienia faktu że koleś ma rację! To nie jest miejsce do umieszczania takich rzeczy! Od tego są inne portale.
Zgłoszenie zostało wysłane
haha niezły frustrat z kolesia ;D tak to już dzieci mają gdy przegrają ;p
Zgłoszenie zostało wysłane
haha dobre, to koleś wylał swoje żale , mnie tez często przegrani wyzywają, ale nie aż tak heh :D
Zgłoszenie zostało wysłane