Reklama
Reklama

Komentarze

1
T
ToSaJakiesJaja 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Był 10.04.2010r. w Smoleńsku. To chyba wie co tam było. Na obiad.

0

Zglos komentarz

Reklama