Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
psx85 😏 Szyderca
8 lat temu

Wstawi ktoś w końcu zdjęcie z tym jego Maybachem ? Każdy o tym pisze i rozmawia od lat i to trochę już głupio wygląda.

0

Zglos komentarz

N
nikto_otkin 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Prędzej wstawią zdjęcie z duchami :) Nie ma to jak powtarzać brednie, ale głupich nie sieją ....

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
8 lat temu

No i następny bezdomny zajechał ....

0

Zglos komentarz

B
Belive09 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Też by mi taki prezent przypasił

0

Zglos komentarz

Reklama