Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
cali76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W Warszawie to samo bydło mieszka...

0

Zglos komentarz

A
all4you_9 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Cali76 masz racje, ale to bydło z twojej wioski przyjechało i zachowuje się jak by było w waszych lasach.

0

Zglos komentarz

V
Valter76 😏 Szyderca
8 lat temu

Warszawa to największa wieś w Polsce

0

Zglos komentarz

C
cali76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tak tu masz racje, cala Polaka wieś czekała na ten moment aby za pozwolenie przyjechać i zostawić ten syf. A wy biedni warszawiacy co macie zrobić...

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
8 lat temu

kto wcześniej wypił to jeszcze miał "pusty" kosz. (wynika z tego zdjęcia)

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
8 lat temu

Jak by w Polsce było normalnie tak jak w europie czyli działały by skupy butelek to nie było by tego problemu.

0

Zglos komentarz

Reklama