Reklama
Reklama

Komentarze

4
I
irewald 🌾 Wieśniak
8 lat temu

siemasz, jedno pytanie, co cie ku*wa obchodzi co inni jedza? wpier*alaj to swoje go**o i zamknij pi*de!

0

Zglos komentarz

S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
8 lat temu

O! Weganin. Widać, jak destrukcyjnie wpływa na organizm brak aminokwasów...

0

Zglos komentarz

S
sp4wners 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie obchodzę jakichś śmiesznych majówek.

0

Zglos komentarz

R
russian-roulette 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Najwyższa izba kontroli przeprowadziła niedawno badania polskiego mięsa. Wynik - najgorsze mięso w europie pochodzi z polski. Smacznego mięsożercy

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

AQQQ62, najlepszości z grilla, piwka no i panny z na przeciwka

0

Zglos komentarz

Reklama