Reklama
Reklama

Komentarze

12
Z
zayarel 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Po prostu lubi gry logiczne i w wolnych chwilach szuka 2 takich samych ikon

0

Zglos komentarz

L
Leszy 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Właśnie przez takich bałaganiarzy wprowadzono Windows 10.

0

Zglos komentarz

M
mdp1984 🌾 Wieśniak
8 lat temu

a co ma ilość ikon do szybkości pracy komputera? Tak samo jak ludzie kasują jakieś pliki tekstowe lub pojedyncze zdjęcia jak kończy się im miejsce na dysku.

0

Zglos komentarz

V
voodoo234 😏 Szyderca
8 lat temu

Ikonki nie są symetrycznie poukładane. Zachodzą na siebie jedna wyżej druga niżej.

0

Zglos komentarz

S
south1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Kiedyś wyrównanie do siatki trzeba było włączyć. Zainstalowany jest nawet eMule, więc chyba zdjęcie było robione dość dawno.

0

Zglos komentarz

G
Goro1320 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A co ma nie zwalniać, przecież to WinXP

0

Zglos komentarz

H
hwd4rp 😏 Szyderca
8 lat temu

Niech kupi Maca i problem zniknie

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
8 lat temu

tylko ona lubi grać

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Najgorzej to jest mieć 10 rożnych antywirusów zainstalowanych. Bo już jeden zachowuje się gorzej niż wirus.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
8 lat temu

Powinna się cieszyć, że jeszcze działa.

0

Zglos komentarz

F
franekmucha 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A próbowała ponownie uruchomić?

0

Zglos komentarz

D
dr_gumis 🌾 Wieśniak
8 lat temu

XP najlepszym Windowsem, jeszcze do niedawna miałem i nie żałowałem.

0

Zglos komentarz

N
nobodix 🌾 Wieśniak
8 lat temu

To czemu go nie używasz, skoro jest najlepszy? :)

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
8 lat temu

Jak ma taki burdel na pulpicie to nie chcę wiedzieć jaki ma burdel na chacie :O

0

Zglos komentarz

E
erwin32 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dziwne ikony się powtażają, czy to gra znajdz drugą ikonę taka samą.

0

Zglos komentarz

Reklama